Oferta specjalna

PROJEKT

Budujemy dla Was domy według sprawdzonych projektów z kolekcji Muratora. 

Inwestycja mieści się w przepięknym miejscu 

Szczegóły projektu poniżej. 

Wygodne domy dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny o zwartej bryle. Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce: I dom - białej i szarej; II dom - białej i jasnobrązowej, z boniami, idealnie pasuje do dwuspadowego dachu krytego grafitową dachówką - I dom, brązową - II dom. Ciepłym akcentem jest jasnobrązowa stolarka okienna i drzwiowa - I dom (dwustronny złoty dąb), II dom (dwustronny orzech). W strefie wejścia zaprojektowano garderobę, spiżarnię i częściowo otwartą kuchnię. Hol prowadzi do pokoju dziennego, w którym – oprócz stołu dla całej rodziny – zaplanowano też przestrzeń wypoczynkową z kominkiem. Dwoje drzwi prowadzi na taras, którego część ukryta jest w zaułku ścian. Można tam będzie wypić poranną kawę nawet w wietrzny dzień. W części gospodarczej znalazło się miejsce na jednostanowiskowy garaż. Zaciszna strefa nocna zajmuje całe poddasze. Składa się z trzech sypialni, w tym jednej małżeńskiej, dużej łazienki i pralni. Wszystkie sypialnie są dobrze doświetlone dzięki francuskim balkonom i oknom połaciowym. 

Projekt na etapie adaptacji został nieco powiększony przez co uzyskują Państwo jeszcze więcej przestrzeni.

 

Murator rzuty

 

Powierzchnia domu wraz z garażem

172 m2

Powierzchnia użytkowa bez garażu i kotłowni

113 m2

Powierzchnia działki około

500 m2

Rok budowy

2013/2014

Cena za mkw domu wraz z garażem i gruntem

2300 zł.

Media: sieć wodociągowa i energetyczna

 

 

Cena jest kwotą brutto i dotyczy stanu surowego zamkniętego, całkowicie wykończonego zewnętrznie oraz tynków wewnętrznych i instalacji wyszczególnionych dalej: w budynkach instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna. Dodatkowo kable antenowe, internetowe, na domofony i oświetlenie tarasu. Instalacja c.o. podłogowa - cały parter i góra łazienka, reszta na grzejniki. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, zewnętrzne - silikanowe. Ocieplenie budynku - styropian 15 cm. Rolety zewnętrzne elektryczne tylko przy dużych oknach tarasowych.

Posiadamy atesty na wszystkie użyte materiały budowlane (stolarka okienna, drzwiowa, dachówki, beton i inne). Istnieje możliwość zobaczenia zdjęc z poszczególnych etapów budowy od początku wznoszenia. Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Galeria foto

 

    Wizyt:
    Dzisiaj: 14Wszystkich: 9733